השירותים שלנו

מכירת אקווריומים, דגי מים מתוקים ומלוחים, אלמוגים, צמחי מים וציודם

בחנות freshreef תוכלו למצוא את הציוד הטוב ביותר הקיים בתחום האקווריסטיקה, החל מאקווריומים בהזמנה מיוחדת, דרך גופי תאורה מתקדמים וכלה בציוד היי-טק אחר הכולל: בקרי PH, מערכות CO2, מפרקי חלבונים, מערכות טיהור מים, מערכות מילוי מים אוטומטיות ומערכות מתקדמות אחרות.

יעוץ בכל הקשור לאקווריה, כולל פתרון בעיות בבית הלקוח

המומחים שלנו, יגיעו לבית הלקוח או למשרדו על מנת לייעץ לו בכל תחום הקשור לאקווריה, כולל: בחירת האקווריום וציודו, בחירת הדגים, כיצד לעצב, פתרון בעיות באקווריומים קיימים ועוד. בנוסף, מומחינו יענו ללא תשלום על כל שאלה בתחום האקווריסטיקה בטלפון ישיר לחנות, בדוא"ל או בפורום freshreef.

עיצוב אקווריומים ברמה גבוהה ביותר

שכחו מהאקווריום עם דגי הזהב שהכרתם בילדותכם ובואו לראות עולם ומלואו בתוך מיכל זכוכית. אנו ב-freshreef נמצאים צעד אחד לפני כולם, הן בטכנולוגיה והן בכוח האדם האיכותי והמקצועי ביותר להקים ולעצב לך אקווריום "חסין כדורים". חשבת על שונית אלמוגים בסלון או על יובל מהאמזונס בפטיו? הגעת למקום הנכון.

מתן שירותי תחזוקה תקופתיים וניקיון האקווריום

יוצא לחופשה ואין מי שיאכיל את הדגים? רוצה אקווריום יפה ומטופח אך אין לך הזמן או הידע לתחזקו? – בכדי לשמור על האקווריום שלך טרי ורענן לאורך זמן, בין אם אין לך את הזמן או את הידע להתעסק עם פיסת הטבע שמונחת בקוביית הזכוכית, freshreef מציעה לך את המומחים המקצועיים ביותר בתחום. בין השאר אנו מספקים את השירותים הבאים: ניטור מים, טיפול בבעיות במים, שאיבות רפש, נטרול רעלים, ניקיון האקווריום וציודו, ניקיון אצות ומניעתן, אספקת תוספים למים, אספקת מי ים איכותיים, מכירת ציוד מתכלה, מכירת אלמוגים, צמחים ודגי נוי ועוד.

יבוא, ייצור ופיתוח רעיונות חדשניים בתחום האקווריסטיקה

אנו יבואני מקררי TECO איטליה, REEF OCTOPUS, גופי תאורה SFILIGOI ובין שאר הציוד שתשיגו בחנות תוכלו למצוא אצלנו פתרונות ייחודיים , אשר עוצבו והומצאו ע"י ברוך מור.

השכרת אקווריומים וציודם לפרטיים, למוסדות ולתעשיית הקולנוע והטלוויזיה

לא בטוחים אם זה בשבילכם? אירוע חד פעמי? זקוקים לאקווריום לתעשיית הקולנוע או הטלויזיה? אנו מספקים אקווריומים שלמים ו/או ציוד לפרטיים, למוסדות ועוד.