עיצוב אקווריום

חברת FreshReef מתמחה בהקמה, בתחזוקה ובעיצוב של אקווריומי High-Tech למים מתוקים, לאקווריומים ימיים, בריכות נוי ועוד. החברה מלווה את לקוחותיה, בבית או במשרד, מן הצעד הראשון ועד להשלמת ההקמה על הצד הטוב והמרהיב ביותר.

החברה עומדת מאחורי כמה מהפרויקטים הגדולים בישראל ומייסדה, ברוך מור, אף השתתף בתחרויות עיצוב אקווריומים בארץ ובחו”ל. בזכות הניסיון הרב והידע המקצועי הנרחב, יכולה פרשריף לסייע לכם בתכנון ובעיצוב אקווריום המתאים ביותר לצורכיכם, לתקציב העומד לרשותכם ולרמת הידע והרצון שלכם להשקיע באקווריום.

עיצוב אקווריום בפרשריף – יותר מיופי

בעת עיצוב אקווריום, ניתן דגש עז לא רק על הצד האסתטי, אלא גם על יכולתו לפעול באופן מיטבי ויציב לאורך זמן, לרווחת הדגים ובעלי החיים שבו ולהנאת הלקוחות. כל זאת, מתוך האמונה שאקווריום משגשג ומעניין יעניק לבעליו סיפוק רב וממושך, בעוד שאקווריום שנראה טוב בהתחלה, אך ממהר לדעוך, יפיק את התוצאה ההפוכה.

ב-Freshreef ממתין לכם צוות אדיב, מקצועי ועתיר ניסיון שישמח להגיע עד אליכם, להאזין לשאיפתכם ורצונותיכם, ייעץ וילווה אתכם לכל אורך הדרך, משלב הרעיון ועד לגימור המוקפד האחרון. כל זאת נעשה לפי צורכיכם המשתנים, תוך מתן אפשרות להשתתף במלאכה או לצפות בה מהצד ולראות את הפלא נבנה ומתעורר לחיים.

ים של מוצרים במחירי יבואן

כמו כן, כיוון שהחברה הינה יבואנית עצמאית, תוכלו ליהנות ממחירי יבואן ומאיכות באחריות, לרבות המגוון הגדול בארץ של דגי נוי למים מתוקים ומלוחים, דגי נוי נדירים, אלמוגים וצמחי מים בסיטונאות וליחידים ועוד.

לפרטים נוספים על עיצוב אקווריומים, צרו קשר!

שינוי גודל גופנים