בלוג

ציוד נלווה לאקווריום

  |   טיפים לרכישה   |   No comment

תחביב גידול דגים נחשב לאחר התחביבים הפופולריים והמספקים ביותר. אנשים בכל העולם מגדלים דגי נוי וסוגי דגים נוספים, מטפחים אקווריומים מרשימים ונהנים מתחביב מרתק, מעניין, מרגיע ומאתגר.
כאשר מחליטים להשקיע זמן ומשאבים בתחביב הנפוץ, יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהקמת אקווריומים, ביבוא ושיווק אקווריומים, דגים, מזון, צמחי מים ופריטים נוספים.
לאחר ההשקעה הראשונית ברכישת אקווריום ודגים כדאי להשקיע גם בציוד נלווה כדי לשדרג את האקווריום וליהנות מגידול דגים נוח ויעיל יותר ומתחזוקה נוחה של האקווריום.

אביזרים נלווים לשדרוג האקווריום

אחרי שקיבלתם החלטה איזה דגים ברצונכם לגדל, דגי מים מתוקים או מלוחים, עליכם לרכוש את הציוד המתאים.
כדאי לרכוש אקווריום איכותי ועמיד, מומלץ לקנות את הציוד מחברה מקצועית. יש לבחור בסוג האקווריום בהתאם לשימוש הרצוי, מיקום האקווריום, סוג הדגים שרוצים לגדל, כמות הדגים וכמובן בהתאם למגבלות התקציב.

כמו כן, כדאי לרכוש ציוד נלווה לאקווריום כדי לשדרג את המראה שלו, לייעל את התחזוקה השוטפת, לשפר את תנאי המחיה של הדגים וכדומה. יש ציוד חובה שלא ניתן לוותר עליו לדוגמה פילטר לסינון המים, משאבת אוויר, צמחייה, תאורה, מכשיר לחימום מי האקווריום, מצע לקרקעית.

לאחר הקמת האקווריום ואכלוסו בדגים אפשר להתחיל במקצה שיפורים ולרכוש ציוד נלווה נוסף כמו אביזרים מיוחדים לניקוי, אביזרי רביה ייעודיים לדגים, פריטי נוי ודקורציה לאקווריום, אבן אוויר דקורטיבית, שואב רפש, מד טמפרטורה וחום, מאכיל אוטומטי, רשת ללכידת דגים ועוד.

שדרוג האקווריום

ישראלים רבים משקיעים זמן רב ומשאבים בתחביב גידול דגים, הם מקימים ומתחזקים אקווריומים מרשימים בשלל גדלים ועיצובים, כל חובב גידול דגים בוחר כיצד לעצב את האקווריום שלו והיכן להציב אותו לראווה.
כדי לשדרג את המראה של האקווריום, מעבר לדגים היפים והמטופחים, כדאי לרכוש ציוד נלווה לאקווריום כמו רקע עשיר וססגוני, את הרקע מצמידים בגב האקווריום והוא תורם רבות למראה מלהיב ומדמה את הסביבה הטבעית של דגי הנוי.

כמו כן, אפשר לרכוש תאורה מרשימה וייחודית, התאורה נועדה בעיקר לצרכי נוי כדי ליהנות מהמראה המרשים של הדגים השוחים במרחבי האקווריום, עם זאת התאורה נחוצה גם כדי לשמור על בריאותם של הדגים.
בנוסף, אפשר לשדרג את האקווריום עם מצע צבעוני, אלמוגים יפים, מסלעות מרשימות, אבן אוויר עם אורות לד מתחלפים, צמחים יפים ופריטים דקורטיביים נוספים.

ציוד חשוב לאקווריום

כדאי לרכוש ציוד נלווה המסייע בתחזוקה בגידול הדגים. בין השאר, כדאי לרכוש מגנט איכותי לניקוי דפנות האקווריום, שואב רפש לניקוי קל ומהיר של האקווריום, רשת דגים באיכות גבוהה וכדאי להזמין גם מאכיל דגים אוטומטי.
במידה ומתכננים להרחיב את אוכלוסיית האקווריום יש לרכוש תא השרצה, בו ניתן לגדל גם דגים מזינים כדי להאכיל דגים טורפים.

ציוד לאקווריום
אין תגובות

הפוסט הזה סגור לתגובות כרגע.

שינוי גודל גופנים