בלוג

5 סוגי אקווריומים שבטוח תרצו בבית

  |   טיפים לרכישה   |   No comment

מי מאיתנו חובבי חיות המחמד, והדגים במיוחד, ודאי שבע כבר מכל האקווריומים הרגילים והפשוטים שרואים כל יום.

אז במיוחד לחובבי דגי המחמד היצירתיים שביניכם, חפרנו באינטרנט ומצאנו 5 אקווריומים מקוריים במיוחד, שלא תרצו לפספס!

אקווריום בשולחן הקפה

תודו שזה אחד המקוריים ביותר שראיתם לאחרונה, או בכלל. שולחן הקפה הזה מבטיח שהאתם והאורחים שלכם תנעצו מבטים ממושכים, ותיהנו מכל רגע של דגים צבעוניים מתרוצצים הלוך ושוב.

אקווריום בשולחן קפה
opulentitems.com :מקור

וכשאתם חוזרים הביתה מהעבודה, אין כמו להניח רגליים על השולחן, ללגום קפה בשקט ולהביט בדגים. זה מרגיע ומשחרר את כל טרדות היום.

כיור אקווריום

אם בריהוט התחלנו, בריהוט גם נמשיך – הפעם עם כיור אקווריום צבעוני ותוסס, סטייל גינת הפנג שואי הפרטית שלכם בחדר האמבטיה. בכל שימוש בברז מתקבלת אשליה מופלאה של מים הזורמים ישירות אל תוך האקווריום, מה שמוסיף עוד אלמנט של דינמיות לדינמיות המובנית ממילא הקיימת באקווריום מלא דגים מתרוצצים.

כיור אקווריום
opulentitems.com :מקור

אקווריום נייד

כזה עוד לא היה לכם, בוודאות! מדובר בעצם בידית פלסטיק שקופה וקשיחה, המאפשרת לשאת בתוכה אקווריום עגול מהסוג הפשוט והסטנדרטי ביותר. אומנם זה יותר לשואו ולסיבוב פוזה מאשר לצרכים אחרים, אבל זה בהחלט יגרום לראשים ולעיניים להסתובב אליכם ברחוב.

אקווריום נייד
flickr.com :מקור

אקווריום נשפך

אם כבר בנושאי מים עסקינן, למה לא לקנות אקווריום בצורת נוזל נשפך בתנועה? האקווריום ה"שפוך" שלכם נראה כאילו עוד רגע הוא עומד ליפול מהשולחן, וזה בדיוק מה שאתם רוצים לגרום לאורחים שלכם לחשוב. מקור טוב לצחוקים בכל פעם מחדש.

אקווריום נשפך
psaltdesign.co.uk :מקור

עציץ אקווריום

אם על הדרך אתם אוהבים לגדל לא רק חיות מחמד אלא גם צמחים, האקווריום הבא בדיוק בשבילכם. מדובר במכל דו תכליתי שחציו עציץ עם צמח וחציו אקווריום עם דג. כך אתם מכסים את שתי האהבות הגדולות שלכם בפריט קישוטי ופונקציונלי, נוח להצבה בכל פינה בבית או במשרד. מכל אחד, שני יצורים חיים.

עציץ אקווריום
yankodesign.com :מקור
אין תגובות

הפוסט הזה סגור לתגובות כרגע.

שינוי גודל גופנים